Связаться с нами

Виявляється, деякі представники фракцій коаліції не проти працювати на сесіях, але … їм не дозволяють ходити на засідання керівники фракцій

У Центральній приймальні Партії Володимира Буряка «ЄДНАННЯ» відбулася прес-конференція, в ході якої депутати та представники мас-медіа обговорювали кризу, до якого привела місто недавно створена коаліція в міськраді.

Нагадаємо, що в квітні цього року відбулося переформатування міської ради, в результаті якого всі політичні сили, які представлені у міськраді – «Європейська солідарність», ОПЗЖ, «Слуга народу», «Партія Шарія» і «Нова політика» – взяли на себе відповідальність за певні сфери життя в місті. Однак зараз представники цих партій займаються чим завгодно, тільки не роботою, що не розвитком міста.

Геннадій Наумов, заступник міського голови підкреслює, що фракція Партії «ЄДНАННЯ» довго утримувалася від будь-яких заяв з приводу ситуації в міській раді. Але прийшов час бити на сполох і інформувати містян про те, що місто – на межі колапсу.

«Ми довго намагалися знайти спільну мову з представниками п’яти фракцій міськради від партій «Європейська солідарність», ОПЗЖ, Слуга народу», «Партія Шарія» і «Нова політика». Але всі спроби діалогу виявилися марними. Вони консолідовано не ходять на сесії, взявши в заручники все місто, і кожного запоріжця окремо», – вважає Геннадій Наумов.

З цим згоден депутат Дмитро Сірий, який підкреслює всю небезпеку ситуації, яка розвивається в місті:

– Всі процеси поставлені на паузу. Ремонти комунікацій і будинків, підготовка до опалювального сезону, ремонти закладів освіти. Місто – це дуже складний механізм, і для того, щоб в ньому все працювало, повинна, в першу чергу, працювати місцева влада. А зараз місцева влада не може виконувати свої функції, оскільки бізнес-коаліція, як я називаю представників цих п’яти фракцій, намагається диктувати свої умови. Хочу нагадати, що містяни голосували не за бізнес-представників, а за кожного депутата окремо, і кожен депутат несе індивідуальну відповідальність перед своїми виборцями.

А й справді, близько року тому майбутні депутати ходили по дворах міста, спілкувалися з людьми, обіцяли з усіх сил працювати на розвиток міста, застосовувати нові підходи до проектів і багато іншого. Що ж, нове вони дійсно застосували, раз в «бізнес-коаліції» з’єдналися такі опоненти, як ОПЗЖ з ЄС, і ЄС зі «Слугою народу». І першим ділом після переформатування міськради почали ділити кабінети і автомобілі, а не розробляти нові програми з оновлення доріг, будинків, відкриття нових парків і т.д.

«Депутатам цих п’яти фракцій не до роботи. Наприклад, ними зареєстрований проект рішення про покупку нових автомобілів для їх заступників. Ось на це у них вистачило і часу, і фантазії, і бажання», – заявив депутат Олег Корольов. І уточнив, що відмовки коаліціантів про те, що їм, мовляв, не подобаються «деякі» проекти рішень і тому вони не приходять на сесії – нісенітниця. Депутат завжди може внести правки в рішення, для цього достатньо прийти на сесію і почати працювати!

Депутат Михайло Прасол обурений, що через прогули депутатів від ОПЗЖ, ЄС, Слуги народу, Нової політики і партії Шарія страждають звичайні люди. «Я веду щільну роботу на своєму окрузі, багато співпрацюю з ОСББ, допомагаю їм з ремонтами в рамках свого депутатського фонду. А зараз всі роботи заморожені, тому що депутати ігнорірують сесії! І таким чином страждають вже не тільки жителі тих округів, які обрали собі таких несвідомих депутатів, а й люди, які голосували за депутатів від «Єднання», які продовжують працювати, але вся наша робота зараз йде нанівець, тому що коаліція грає в політику!», – справедливо зазначив депутат.

Позиція всіх депутатів Партії Володимира Буряка «Єднання» єдина: місто повинно працювати і розвиватися. І якщо вирішити виниклу ситуацію може тільки розпуск міськради, то депутати «Єднання» готові скласти свої мандати і піти на перевибори. Їм боятися нема чого, оскільки не буде соромно дивитися в очі людей. А ось тим депутатам, які і заварили всю цю кашу в міськраді, доведеться несолодко: запоріжці напевно запам’ятають тих, хто зрадив їх. І пригадують це в день перевиборів.

«В ході спілкування з представниками коаліції стало відомо, що всередині фракцій відбувається тиск і залякування. Депутати кажуть, що не проти ходити на сесії, але їм не дозволяють керівники фракцій. Хочу зараз звернутися до колег і заявити, що ми, фракція партії «Єднання» готові їх підтримати і допомогти. Ми не належимо ні єдиної з бізнес-угруповань і маємо свою точку зору, яка повністю збігається з точкою зору містян. Ми – партія запорожців, і завжди будемо відстоювати інтереси земляків», – заявив депутат Сергій Ільченко.

Особливо цинічно виглядає шантаж з боку коаліції на тлі насування нової хвилі коронавирусу, яку прогнозують фахівці ВООЗ вже в серпні-вересні. Зараз важливо заздалегідь готуватися до сплеску захворюваності, зміцнювати матеріальні бази лікарень, які перепрофільовані під лікування хворих на коронавірус. Пригадаємо початок пандемії навесні минулого року: тоді з ініціативи мера Володимира Буряка з міського бюджету були оперативно виділені кошти на закупівлю апаратури, медпрепаратів і т.д. Виділялися кошти рішеннями сесій! І якщо б тоді депутати ігнорували засідання, то страшно уявити, якими жахливими наслідками це могло б обернутися.

«Страшну ціну доведеться заплатити за бездіяльність колег з міськради, які відмовляються ходити на сесії! Мало того, що медики не отримують виплати в повному обсязі, так ще депутати ставлять під загрозу їх життя – це справжній злочин! Вважаю, що депутатам, які не бажають працювати, і які байдужі до проблем міста і містян – не місце в Запорізькій міській раді!», – підкреслила лікар, депутат Надія Севальнева.

Запоріжці підтримують позицію депутатів Партії «Єднання», наростає обурення серед мешканців міста, люди готові виходити на вулицю і буквально змушувати депутатів своїх округів йти на сесію. Мітинг, який минулого тижня відбувся під стінами міськради, напевно не останній. Тому що вже зараз у аварійної служби немає коштів для продовження роботи, у районних адміністрацій закінчуються кошти на реалізацію програм по покосу карантинних рослин, благоустрою територій тощо. І поки не будуть прийняті відповідні рішення сесії – роботи будуть заморожені. Але чи хвилює це тих, хто диригує підступною змовою у міськраді? Навряд чи.  

«Люди – джерело влади. Домовлятися з бенефіціарами депутатів-коаліціантів ніхто не буде! Не голосували запорожці ні за бенефіціарів цієї коаліції, ні за саму коаліцію. Люди голосували за депутатів. І за вирішенням ситуації, що склалася у міськраді, ми звернемося до верховних суддів – до запоріжців», – уточнив депутат Олег Коломоєць.

А люди своє слово сказали: згідно з липневим соцопитуванням понад 40% запоріжців виступають за перевибори міської ради. Мабуть, розчарування «новими обличчями» виявилося занадто великим …

Источник “Запорозька Січ”

Будь в курсе новостей Запорожья.Читай наш телеграм-канал!

Новости

Концерн «Городские тепловые сети» продолжает подготовку города к зиме

Каким будет отопительный сезон 2021-2022 – еще никто не знает. Из-за нерешенности тарифных и других вопросов со стороны правительства нет понимая, какими будут тарифы на отопление и горячую воду – причем во всех городах страны! Однако в Запорожье концерн “ГТС”, несмотря ни на что, готовит дома к зиме. Тем более подготовка к отопительному сезону практически завершена

Каким будет отопительный сезон 2021-2022 – еще никто не знает. Из-за нерешенности тарифных и других вопросов со стороны правительства нет понимая, какими будут тарифы на отопление и горячую воду – причем во всех городах страны! Однако в Запорожье концерн “ГТС”, несмотря ни на что, готовит дома и больницы к зиме. Тем более подготовка к отопительному сезону практически завершена

Концерн «Городские тепловые сети» продолжает подготовку города к зиме. Так, на территории запорожской больницы № 9 продолжаются работы по ремонту трубопровода отопления и горячего водоснабжения. Работники концерна «Городские тепловые сети» демонтируют старые стальные трубы диаметром 159 мм, которые были проложены в полупроходных каналах еще в 1970 году.

Запланирована замена стального трубопровода отопления на предварительно изолированные трубы диаметром159/250 мм, длина участка, подлежащего замене – 454 погонных метра. А также будет заменен стальной трубопровод горячего водоснабжения пластиковыми трубами диаметром 75 мм на участке 140 п. м. И уже выполнена замена трубопроводов отопления длиной 100 погонных метров, – сообщает пресс-служба горсовета.

Довідка концерну щодо підготовки міста до опалювального сезону (станом на 02.09.2021):

  • підготовлено 51 із 61 котельні, що складає 82 % від плану;
  • підготовлено 48 із 52 центральних теплових пунктів, що складає 92% від плану;
  • виконана заміна теплових мереж 17,36 км із 21,88 км (в однотрубному обчисленні), що складає 80 %;
  • виконано заміну 2 котлів, що складає 100% від плану;
  • виконано гідравлічних випробувань теплових мереж (в двотрубному обчисленні) протяжністю 761,114 км, що складає 100% від плану.

Отметим, что в этом году, впервые за многие годы, города страны оказались на грани коллапса перед стартом отопительного сезона. Из-за нерешенности тарифных и других вопросов со стороны правительства нет понимая, какими будут тарифы на отопление и горячую воду – причем во всех городах!

Также государство оставило без льгот предприятия, производящие тепло. Им приходится покупать газ по рыночной цене, а это автоматически увеличивает тариф для населения. В одних городах уже заявили о повышении стоимости отопления до 70%, в других вообще неясно, начнется ли отопительный сезон.

Мэры крупных городов не раз обращались к правительству урегулировать вопрос и дать возможность стабильно пройти отопительный сезон. Владимир Буряк представил в Киеве предложения городов относительно стабильного прохождения отопительного сезона.

Читать далее

Новости

В Запорожье в День туризма будет праздник

Департамент культуры и туризма Запорожского городского совета организовывает интересное мероприятие с сюрпризами и конкурсами

Департамент культуры и туризма Запорожского городского совета организовывает интересное мероприятие с сюрпризами и конкурсами

Ежегодно 27 сентября отмечается День туризма. И в этом году в Запорожье Департамент культуры и туризма Запорожского городского совета организовывает интересное мероприятие на пл. Поляка. В программе – экскурсии, сюрпризы и конкурсы.

Запорожье – в ТОП-3 самых популярных туристических направлений страны (инфографика)

В 11:30 на площади Александра Поляка все желающие смогут принять участие в увлекательном масштабном квесте, который объединит формат экскурсии и интерактивной игры. Участники пройдут по популярным местам Запорожья и узнают много нового о городе и его истории. На каждой из локаций их будут ждать известные гиды Запорожья: Роман Акбаш, Валентина Виниченко, Екатерина Виниченко, Оксана Смирнова, а также культуролог Елена Заставная. Для участников также подготовили настоящие городские приключения, интересные загадки и задачи. Конечным пунктом квеста станет Туристический информационный центр, где команды-победители получат подарки, – сообщает пресс-служба горсовета.

В 14:00 состоится церемония награждения победителя всеукраинского фотоконкурса «Портрет туриста» и открытие выставки лучших фоторабот участников. Всех гостей экспозиции ждут приятные сувениры и кофе-брейк.

Читать далее

Новости

В Запорожье в 64 школах и 96 детсадах вакцинированы более 80% сотрудников

Школы Запорожья продолжают работать, но в разных режимах. Младшие классы учатся очно, а старшеклассники ходят на уроки только в тех школах, где привиты более 80% сотрудников

Школы Запорожья продолжают работать, но в разных режимах. Младшие классы учатся очно, а старшеклассники ходят на уроки только в тех школах, где привиты более 80% сотрудников

Мы сообщали, что вся Украина решением государственной комиссии по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций переведена в желтую зону. И по распоряжению Минздрава в жёлтой зоне продолжают очно учиться только младшеклассники, а старшеклассники ходят на уроки только в тех школах, где привиты более 80% сотрудников.

“Учителя понимают социальную значимость своей профессии, поэтому вакцинируются. А мы создаем все условия для прививок педагогов. Кроме пунктов вакцинации, которые работают в Запорожье, в учебные учреждения выезжают бригады медиков, чтобы сотрудники школ и детских садов могли вакцинироваться в более комфортных условиях”, – отметил Станислав Романчук, директор департамента образования и науки Запорожского горсовета.

Уже 64 школы и 96 детсадов города пересекли черту в 80% вакцинации персонала от коронавирусной инфекции. Это составляет более 70% учебных заведений города, – сообщает пресс-служба мэрии.

Отметим, что вакцинация работников образования от коронавируса является добровольной и бесплатной.

Читать далее

Популярные