Связаться с нами

Протягом останніх 5 років у Запоріжжі збільшилась кількість маршрутів громадського транспорту

Запоріжцям стало легше добиратись зі спальних районів додому й на роботу. Це стало можливим завдяки тому, що міська влада суттєво оновила парк тролейбусів та трамваїв. Вперше за десятиліття придбано 95 великих автобусів, – пише “Запорозька Січ“.

Завдяки програмам розвитку муніципального транспорту, які започаткував міський голова Володимир Буряк, вдалось відкрити 10 нових маршрутів: №№17, 18, 29, 39, 56, 59, 72, 86, 94, 98, які поєднали спальні райони з центром міста, і які обслуговують автобуси великої місткості.

Так, у 2020 році у місті відкрили тролейбусний маршрут, який поєднав Дніпровський та Хортицький райони. Тобто тепер на Бабурку можна дістатися тролейбусом – хоча раніше багатьом це здавалося фантастикою! Адже завдяки наполегливості та кропіткій роботі місцевої влади мрія стала реальністю. Так, один із місцевих гідів у соцмережі зазначив, що запуск нового маршруту – історична подія, адже тролейбус обіцяли запустити на Бабурку ще 50 років тому, і тільки нинішня місцева влада це зробила.

Тролейбуси з можливістю автономного ходу частину шляху йдуть по існуючих тролеях, а частину – на автономному ході. Цей маршрут вже полюбився містянам, яким раніше доводилося користуватися лише маленькими маршрутками. До речі, цей маршрут пролягає повз велику міську лікарню, тож він дійсно був потрібен запоріжцям.

Також у 2020 році розпочав працювати маршрут №98, який з’єднав аеропорт, Шевченківський район із центром Запоріжжя та Південним мікрорайоном. Подібного маршруту у місті раніше не було!

А у 2019 році у Запоріжжі відкрили ще один довгоочікуваний маршрут тролейбусів з автономним ходом – з центру міста (площі Профспілок) на Хортицю. Маршрут подобається як містянам, яким стало зручно добиратися на Хортицю, так і туристам, адже усього за 6 грн вони мають змогу проїхати до мальовничого куточка нашого міста.

До речі, запорізький комунальний транспорт не лише комфортний, безпечний, а й ще сучасний. У всіх тролейбусах, автобусах та трамваях встановлено валідатори та працює система безконтактної оплати проїзду. Це перший етап впровадження у Запоріжжі електронного квитка, а у подальшому і картки запоріжця.

Усього у 2016-2020 роках у Запоріжжі з’явилося майже 150 додаткових одиниць комунального громадського транспорту.

Будь в курсе новостей Запорожья.Читай наш телеграм-канал!

Новости

В Запорожской области люди “штурмуют” пункты вакцинации

Жители Бердянска жалуются, что записать заранее на прививку невозможно, а центров массовой вакцинации в городе нет

Жители Бердянска жалуются, что записать заранее на прививку невозможно, а центров массовой вакцинации в городе нет

В Запорожской области не хватает пунктов и центров массовой вакцинации. Согласно официальным данным, в нашем регионе их около десятка, тогда как в соседней Днепропетровской области – в три раза больше.

Из-за нехватки прививочных пунктов и центров массовой вакцинации в разных городах региона образуются очереди. Например, такая ситуация в Бердянске.

Местный житель Владимир Мезенцев пишет: ” Центры массовой вакцинации не открыты. Записаться через интернет невозможно. По каким адресам какие частные клиники вакцинируют, чем и когда – неизвестно. Информационная компания отсутствует, из-за этого огромные очереди в поликлинике. Процент получивших сертификаты меньший чем по всей Украине”.

Читать далее

Новости

Запорожские парки обрабатывают спецраствором

Коммунальщики проводят влажную обработку малых архитектурных форм – с применением специальных дезинфицирующих средств

Коммунальщики  проводят влажную обработку малых архитектурных форм – с применением специальных дезинфицирующих средств

В парках и скверах Запорожья проводится дезинфекция. Например, сегодня КП “Титан” обрабатывало детские площадки в парке возле каскада фонтанов “Радуга”.

Коммунальщики работают в защитных костюмах и респираторах. В горсовете уточняют, что это средство безопасно для людей и животных, а вот для вирусов сокрушительное.

Владимир Буряк: Благодарен всем запорожцам за искреннюю поддержку на всех этапах строительства нового терминала в аэропорту

Читать далее

Новости

Запорожская область остается в лидерах по заболеваемости коронавирусом

За минувшие сутки зарегистрировано 1225 новых случаев болезни. От осложнений инфекции скончались 18 человек

За минувшие сутки зарегистрировано 1225 новых случаев болезни. От осложнений инфекции скончались 18 человек

Запорожская область остается в лидерах по заболеваемости коронавирусом – 1225 заболевших. Больше новых случаев только в Одесской (1606), Харьковской (1242) и Днепропетровской (1253) областях.

В Запорожской области больше всего заболевших в Бердянске – 102 человека, в Мелитополе – 127, в Вольнянском районе – 65, в Гуляйпольском – 56. От осложнений болезни за сутки скончались 18 человек.

Отметим, что с каждым днем в Запорожской области увеличивается количество госпитализаций, во многих ковидных больницах уже практически нет мест. Также растет загрузка коек, оснащенных кислородом, что говорит о тяжелом течении болезни у пациентов.

В Запорожье для пенсионеров ограничили право на проезд

Читать далее

Популярные